Hocam merhaba şüpheli ilişkiden 15 gün sonra ANTI HIV negatif. Durum nasıl?

Hocam merhaba şüpheli ilişkiden 15 gün sonra ANTI HIV(KEMILUMINESANS VEYA BENZERİ) adında ki kan testini yaptırdım sonuç NEGATİF (0,008) BİRİM S/CO REFERANS ARALIĞI 0-3 doktor sıkıntı yok 3 ay sonra tekrar yaptır dedi sizce durum nasıl?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden 6 ay sonra da tekrarlanmasını öneririz..