Hocam Merhaba! Test sonuçlarım şöyle: Anti HBS 0,50(Negatif<10)

Hocam Merhaba! Test sonuçlarım şöyle:Anti HBS 0,50(Negatif<10)Anti HCV 1,49(tekrarlanmıştır)Trigliserid 201HDL-C 35yorumunuz nedir ciddi bir sorun var mı?

Tahlil.com Cevabı : HCV ve diğer testler için referans değeri yazmamışsınız.Bu durumda sağlıklı yorum yapamayız