Hocam merhaba..değerlerim genel olarak normaldi.

Hocam merhaba..değerlerim genel olarak normaldi.hafif yüksek olanlaralt:44kalsiyum:10,6eritrosit:5,91hematokrit: %48,7tsh:4,59aso:483 bu yüksek olanlar nasıl...

Tahlil.com Cevabı : TSH ve ASO yüksekliği dikkat çekici.Hipotiroidi durumunda TSH yüksek çıkabilir.Guatr probleminiz olabilir.Ayrıca ASO testi de geçirilmiş streptekok enfeksiyonlarından sonra görülmektedir.