Hocam merhabalar kan ve idrar sonuçları da yukarıda yazdığım değerler olumsuz olarak çıkmış

wbc 11.2 eritrosit (hb) + bakteri 1 hocam merhabalar kan ve idrar sonuçları da yukarıda yazdığım değerler olumsuz olarak çıkmış bu konuda doktor kum döküyor olabilirsiniz dedi çok şiddetli kasık ağrım oluyor ayrıca şiddetli mide ağrısı çekiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz yorumunuz nedir

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuza katılıyoruz, sağlık kuruluşuna başvurarak tedavi alabilirsiniz..