Hocam merhabalar , sevgilimle arkadan iliskiye girdik bosaldi

Hocam merhabalar , sevgilimle arkadan iliskiye girdik bosaldi . Tedbir olsun diye ertesi gun hapi aldim . Simdi hocam iliskiye adetim biter bitmez girdim , bi hafta gecti ilisknin ustunden adet oldum ama baya erken oldum . Test yapmama gerek varmi ? Hamile olabilirmiyim , bi erken Adetin sebebi nedi

Tahlil.com Cevabı : İhtimal yok gibi görünüyor, ancak her ihtimale karşın test yapmanızı öneririz..

e********* :

hocam rahatsız ediyorum k.bakmayın. gecen cumartesi yani ayın 23 unde sevgilimle surtunmeyle ilişkiye girdim uzerınde bıse yoktu ama benım 2 kat ıc camasırım vardı. hemen temızledık ama iç çamasırımda kaldı her 2 sıde azcık ıslaktı adet gunum 26 sında ama halen daha olmadı hamile olabilirmiyim?

Cevap:

Üzerinizde kıyafet olduğu için bu ilişkiden kaynaklı gebe olmadığınız söylenebilir. Adet düzensizliği pek çok nedenden kaynaklanabilir.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.