sürtünme yoluyla ilişkiye girdik temmuz 8 de kanamam oldu 16 gün sürdü.adet geciktirici kullandım gene kanamam oldu 8 gün sürdü. Hamile miyim?

Haziran 21 de sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik temmuz 8 de kanamam oldu 16 gün sürdü.adet geciktirici kullandım gene kanamam oldu 8 gün sürdü. hamilelik endişesiyle psikolojim çok bozuldu çok stres yaptım 4 haftadır mide bulantısı ve baş dönmesi var 2 kere idrar testi yaptım negatif çıktı

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında adet kanaması görülmüşse hamilelikten söz edilemez.