Hocam merhabalar , Test sonuçlarımı yorumlayabılırmısınız acaba ?

Hocam merhabalar , Test sonuçlarımı yorumlayabılırmısınız acaba ? HBSAG - POZİTİF ANTİ HBC IGG - POZİTİF HBEAG - NEGATİF ANTİ HCV - NEGATİF ANTİ HAV IGG - 60.00 ANTI HIV - NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Hepatit B taşıyılığı olabilir, enfeksiyon uzmanına başvurmanız ve başka testlerin yapılması gereklidir.