22 yaşındayım ve şüpheli ilişkiden tam 3 ay sonra eliza testi yaptırdım.

Hocam 22 yaşındayım ve şüpheli ilişkiden tam 3 ay sonra eliza testi yaptırdım. Sonuçlarım şöyle; Anti HAV IgG: 0.57 (Negatif) Anti Hbc IgG: 0.10 (Negatif) Anti HBs: 12.23 (Pozitif) HBsAg: 0.22 (Negatif) Anti Hcv: 0.06 (Negatif)  Anti HIV: 0.10 (Negatif)  sizce nasıl sonuçlarım? teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda herhangi bir problem yok. Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.