Hocam mrb 11 günlük bir adet gecikmesi var.

Hocam mrb 11 günlük bir adet gecikmesi var. Fakat en son ilişkim 9 gün önceydi. Bir gün önce kan testi yaptırdım 0,0 çıktı. Bugün tekrar yaptırdım 0,100 cikti. Eşimle çocuk istiyoruz sizce hamile olma olasılığı nedir? Yarın tekrar yaptırdım mi test? Bir yükselme olurmu? Cevabınızı bekliyorum..

Tahlil.com Cevabı : Testleriniz negatif eğer adet olmaz iseniz 1 hafta sonra bir kez daha tekrar edebilirsiniz..