Hocam öncelikle kolay gelsin. Şüpheli bir ilişkinin üzerine 6 ay geçmesinin ardından

Hocam öncelikle kolay gelsin. Şüpheli bir ilişkinin üzerine 6 ay geçmesinin ardından bugün elisa testi yaptırdım. Sonucu yorumlayan hocam gayet güzel negatif çıktı dedi hepatif B için bağışıklığın varmış galiba dedi.(ben iğne vurulduğumu tam hatırlayamıyorum). Antibiyotik ve bazı ağrı kesiciler ( dolorex,novalgin ,bactrim forte , laroxyl = testin bir gün öncesinde bu ilaçları kullandım ) acaba testin sonucunu etkileyebilir mi ? Hocam test sonucumu ve sorumu cevap larsanız çok sevinirim . Her şey için şimdiden teşekkür ederim. HbsAg = 0.09 negatif ANTİ HCV = O.16 negatif ANTİ HIV = 0.21 negatif ANTİ HBs = 86.1

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem yoktur, ilaçlar test sonucunu etkilemez..