Hocam Parazitoloji testimin sonuçları aşağıdaki gibi, sizden yorum alabilirsem çok sevinirim,

Hocam Parazitoloji testimin sonuçları aşağıdaki gibi, sizden yorum alabilirsem çok sevinirim, iyi çalışmalar. 1 Anti-Toxoplasma IgG (ELISA) NEGATİF 2 Anti-Toxoplasma IgM (ELFA) NEGATİF 3 Anti-Toxocara IgG (Western blot) NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız temizdir..