Hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, vajinasının üstüne boşaldım?

Hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık, vajinasının üstüne boşaldım. Adeti 2 hafta gecikmiş şüphelenip test yaptırdım negatif çıkti.. ama hala adet olmadi toplamda 3 hafta gecikti. Hocam test negatif çıkmasına rağmn adeti gecikti diye şüpheleniyorum hocam sizce hamilemi ?

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırın.