İyi çalışmalar kani testini ilişkiden 15 gün sonra yaptık sonuç 0.5 çıktı?

İyi çalışmalar kani testini ilişkiden 15 gün sonra yaptık sonuç 0.5 çıktı hb. Acaba sağlıklımıdır bu sonuç ?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG testinden bahsediyorsunuz anlaşılan.Sonuç negatif ama testin yapılmasındaki asıl kriter, ilişki sonrası değil de, beklenen adet de gecikme olması durumunda yapılmasıdır.Özetlemek gerekirse test için ideal zaman beklenen adetde en az 5 gün gecikme sonrasıdır.