Hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinaya boşalma yok?

Hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinaya boşalma yok ama zevk suyu yada spermin değmiş olabileceğinden şüpheliyim adeti düzensiz ne zaman olacağını bilmiyor 4. gündeyiz ve sabah saatlerinde midesi bulanıp istifar etti ne yapmalıyız bize yol gösterin

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile ilişki sonrası hamilelik olasılığına dair o kadar çok soru geliyor ki, yetişemiyoruz artık. Bu tür ilişkilerde hamilelik şansı pek olası değildir.Çok düşük bir ihtimal boşalma sonrası meninin vajinadan içeri girmesi sonrası hamilelik olasılığından söz edebiliriz. Bu tür bir şüpheniz var ise, beklenen adet tarihinde  en az 1 haftalık bir gecikme sonrası gebelik testi yaptırabilirsiniz.Aşağıda hamileliğin oluşumuna dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Okumanızı öneririz...Hamilelik nasıl oluşur, hangi ilişkilerde hamile kalma olasılığı yüksektir?