Hocam şimdi ben haftaya kizilaya kan bagislayacaktim bu olay bagislamama engel midir

Hocam şimdi ben haftaya kizilaya kan bagislayacaktim bu olay bagislamama engel midir yoksa kac ay bekleyip hiv testi yapıp kan bagislamam lazim

Tahlil.com Cevabı : Kızılay'a gidip kan verme için olan formu dikkatlice doldurun cevaplarınıza göre orada karar verilecektir..