Hocam sperm testi sonuçlarım yorumlar musunuz? hazırlık öncesi hacım :3,5 sayı 7 milyon total hareketli %60 hareketsiz %40 kruger %2 sperm dışı hücre 0,2

Hocam sperm testi sonuçlarım yorumlar musunuz? hazırlık öncesi hacım :3,5 sayı 7 milyon total hareketli %60 hareketsiz %40 kruger %2 sperm dışı hücre 0,2 milyon hazırlık sonrası hacım 0,5 ml sayı 11 milyon total hareketli %83hareketsiz %17 TPMSS 165,000 kırık boyun %20 büyük baş %18 akrozomal vakuol % 18

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı düşük tahlilde, üroloji doktoruna başvurmalısınız araştırılması için.