Hocam supeli iliskiden 11 gun sonra test yaptirdim

Hocam supeli iliskiden 11 gun sonra test yaptirdim hasaki hastanesinde hb sag n.0.24 anti hbs p.500 hib ag/ab n.0.25 anti hcv n0.05 yeterlimidir.birde ben hepetif b asisi oldum 2012 de.

Tahlil.com Cevabı : Bilinçsizce ve uygun olmayan zamanda testleri yaptırmışsınız. En iyisi bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına danışmanız. Bu konuda Tahlil.com'da da detaylı bilgiler buluınmakta.Arama motorumuzdan araştırabilirsiniz.