Hocam sürtünmeli ilişki sonrasında 3 kez düzenli tam zamanında ve gününde adet oldum?

Hocam sürtünmeli ilişki sonrasında 3 kez düzenli tam zamaninda ve gününde adet oldum. Fakat hala korkuyorum.Adet olan birinin hamile olmadığını burda defalarca okudum.Sanki sürekli başim dönuyo midem bulaniyo ve karnim şişiyo gibi hissediyorum.Bu korkudan nasıl kurtulucam.

Tahlil.com Cevabı : Gerçekleri kabullendiğinde bu takıntından kurtulursun. Hamile değilsin.