Hocam yaş 34 küçüklükten geçirdiğim hepatit B var . 3 ay önceki sonuçlarım HBs Ag +Pozitif Anti Hbe

Tahlil.com Cevabı : Hocam yaş 34 küçüklükten geçirdiğim hepatit B var . 3 ay önceki sonuçlarım HBs Ag +Pozitif Anti Hbe +Pozitif Anti HBs Negatif HBe Ag Negatif . HBV-DNA(kantitatif) 6,2*10^1 IU/mL Kopya Sayısı 3,61*10^2 kopya/mL Şuanki sonuçlarım HBV-DNA(kantitatif) 278 IU/mL Kopya Sayısı 2268.48 kopya/mL Şimdi kafamın karıştığı nokta değerlerim düşmüş mü yükselmiş mi ? Durumum nasıl?