Hormon testi yapdırdım sonuçları FSH 3,18 LH 13,20 PROLAKTİN 18,26 sizce değerlerim iyimi

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com da tahlil sonuçlarınızın uzmanlarımızca sağlıklı bir şekilde yorumlanması için tahlillerinizin sonuç raporunda belirtilen normal değerlerini de yazmalısınız.
Bu konuda sitemizde bir çok uyarıda bulunup okurlarımızı bilgilendik.
Aşağıda konuya dair uyarılarımızı gözden geçirmenizde yarar var.

s********* :

Aşağıdaki hormon testlerimin sonuçları normal midir ? Yorumlarınızı rica ederim.

Serbest T3    = 3.25    [2.28 - 4.00]
Serbest T4 =    0.59    [0.60 - 1.25]
TSH = 1.6 [0.38 - 5.33]

Cevap:

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.