hormon testleri

merhabalar ben bir yılık evliyim 22yasındayım testi adetin 2.gunu yaptırdım hormon testlerim asagdaki gibi hamile kalmama engel bi durum varmı FSH 6,99 LH 3,21 Estradiol 74,0 TSH 1,14 Serbest T3 3,05 Prolaktin 11 Serbest T4 0,76

Tahlil.com Cevabı : Referans değerleri belirtmeniz gerekmektedir.Geçmiş olsun.