İç çamaşırlarımız varken ilişki yaşadık. Hamilelik durumu olabilir mi?

Hocam iyi günler.İç çamaşırlarımız varken sürtünerek ilişki yapıyoruz, ben boşalmıyorum ama iç çamaşırımda bi ıslaklık oluyo ve sevgilimin hamilelik ihtimali var mı ayrıca bu ilişki güvenilir mi yapabilir miyiz ?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme ile ilişkide boşalma olmasa bile zevk suyu bulaşabileceğinden hamilelik riski azda olsa vardır. Aşağıda bu ilişki hakkında bilgi verilmiştir. http://tahlil.com/surtunerek-cinsel-iliski-nedir-hamile-kalinir-mi