Boşalma olduktan sonra bir miktar şeffaf sıvı geliyor. Nesir bu sıvı?

Hocam, spermden önce ve sonra bir miktar şeffaf bir sıvı geliyor. boşalma durumları hariç hiç bir zaman bu tür bir sıvı gelmiyor. Acaba boşalmadan sonra da zevk suyu gelebilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Normal şartlarda zevk suyu olarak da bilinen prostat sıvısı boşalmadan önce gelir belirttiğiniz tür bir akıntının neden olabileceği konusunda bir üroloji  uzmanına danışabilirsiniz