İç çamasırlarımızla sürtünmeye başladık ama yeni iç çamaşırını giymişti ve ondada ufak parmak ucu kadar ıslaklık oldu kalırmıyım ?

erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdim.ilk ustmuzde esofman varı öyle sürtündük bolaşmadı ama esofmanınad ıslaklık vardı bu ıslaklık tan hamile kalırmıyım ? iç çamasırlarımızla sürtünmeye başladık ama yeni iç çamaşırını giymişti ve ondada ufak parmak ucu kadar ıslaklık oldu kalırmıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır..