Sonuçlarımı değerledirirseniz memnun olurum saygılarımla

sayın hocam yaşım 58 boyum 172 cm kilom 81 geçenlerde özel dahiliye uzmanına muayene oldum kahvaltımı yapalı iki saat olmuştu parmağımdan kan alarak şekerimi muayenahanedeki şeker ölçüm cihazıyla (normal şeker ölçüm aleti ne kadar güvenli ve stres şeker yükselmesinde etkilimi )ölçtü 190 çıktı . sen şeker hastasısın dedi ve diaformin 1000 mg hap ve diyet verdi ve günde üç kez yarım kullanmamı söyledi ben ilaca başlamadan .ertesi gün kan tahlillerimi yaptırdım akş 100 kolestrol 197 HDL 32 TRİGİLESİT 340 LDL 97 ALT 20 AST 17 BUN 10 ÜRİK ASİT 4.9 KREATİNİN 0.9 HBA1C 6.1 ÇIKTI sonuçlarımı değerledirirseniz memnun olurum saygılarımla

Tahlil.com Cevabı : AKŞ ve Hb A1c değeriniz sınırda çıkmış, şeker yükleme testi yapılmasında fayda vardır..