İçime boşaldı 2 kez 5 gün sonra test yaptık

iyi gnler nişanlımla ilişkye grdik ve içime boşaldı 2 kez 5 gün sonra test yaptık negatf çıktı ve 4 gündür içime boşalıyor ve kasıklarıma az az agrılar giriyor midem bulanıyor suan tamı tamına 11 gün oldu adetim düzensiz oldu gecen ay ama 11 inde gelmesi gerekiyordu gelmedi sizce ne yapmalıyım ?

Tahlil.com Cevabı : Geçen ayın 11'den beri adet olmuyorsanız doktora gitmenizi öneririz..

b*********** :

merhaba.ben 5aylik evliyim.esim ve ben cocuk sahipi olmayi cok istiyoruz ve hemenhemen hergun birlikte oluyoruz.4aydir adetim 3,4gun gecikmeyle oldu simdi bu ay adetim 6gun gecikti.gouzlerimde agrilar var.midemde cok az bulaniyor.6gundur test yapiyorum negativ cikiyor.acaba hamile olabilirmiyim?

Cevap:

Düşük bir ihtimalle evet olabilirsiniz, birkaç gün sonra testi tekrarlamanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.