Vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum

vücut geliştirme sporuyla uğraşıyorum, protein ağırlıklı besleniyorum, 33 yaşındayım bugün tahlil yaptırdım sonuçlarda bu oranlar fazla çıkmış değerlendirirmisiniz? Üre (Serum)    53     Glukoz    157

Tahlil.com Cevabı : Kan şekeriniz yüksek öncelikle endokrin uzmanına başvurmanızı ve diabet açısından araştırma yapılmasını öneririz..