İdrar kimyasi sonuçlarımı değerlendirir misiniz? Acaba kummu döküyorum?

Merhabalar. İdrar kimyasi sonuclarim: bilurubin:neg, Keton:neg, Protein:neg, Nitrit:negi Glukoz:neg, Dansite:>1025 , Ph:5.5, Eritrosit:negi Lökosit:+/-10WBC/ul İdrar mikroskopu ise: Lokosit:3-4 Epitel:10-12 Acaba kum u döküyorum?

Tahlil.com Cevabı :

İdrar tahlil sonuçlarınızı inceledik.Hayır kom dökmüyorsunuz. Sonucunuz normal. Eğer kum dökme gibi bir şüphe olsaydı, idrar tahlilinde eritrosit görülürdü. Sizde,   Eritrosit:neg çıkmış. Yani idrarınızda kanama belirtisi yok.