İdrar kültür sonucu idrar kültürü : üreme yok Boyasız Direkt Mikroskobik: üreme yok 40/MM3

idrar kültür sonucu idrar kültürü : üreme yok Boyasız Direkt Mikroskobik: üreme yok 40/MM3 İnceleme . LÖKOSİT iDRAR Eritrosit: + Lökosit : NEG Bilirubin : NEG Urobilinojen : norm Keton: NEG Glukoz : NEG Protein:NEG pH: 6,0 Nitrit : NEG Dansite :1.010 Mikroskobisi : 3-4 ERITROSIT yORUNLAYABİLİRMİS

Tahlil.com Cevabı : İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir, bu durumda ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.