İdrar kültürü ve İdrar tetkiki arasındaki fark nedir?

İdrar kültürü ve İdrar tetkiki arasındaki fark nedir? Ben idrar tetkiki yaptırdım temiz çıktı fakat doktor idrar kültürü istedi.Bu idrar kültüründe bir şeyler çıkar mı tetkik ten farklı olarak?

Tahlil.com Cevabı : Yukarıdaki yazıyı dikkatle okursan idrar kültürünün ne işe yaradığını anlarsınız.Boş yere yazmadık o yazıyı oraya