İdrar kültürümden üreme saptanmadı diye bir sonuç çıktı.ama benim sorunlarım hala devam ediyor.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim.idrar kültürümden üreme saptanmadı diye bir sonuç çıktı.ama benim sorunlarım hala devam ediyor.ateşim var.karnım şişiyor ve gazım oluyor.akıntım da var.ne önerirsiniz.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürünüzde üreme yok ve şikayetleriniz varsa,ayrıca da akıntınız varsa bir Kadın Doğum uzmanına muayene olabilirsiniz.