İdrar mikroskobisinde 4-5 bk nadir kk 7-8 epitel görüldü yazıyor enfeksiyon var mı

idrar mikroskobisinde 4-5 bk nadir kk 7-8 epitel görüldü yazıyor enfeksiyon var mı

Tahlil.com Cevabı : Bayanlarda 4-5 lökosit normalde de olabilir, idrar yaparken yanma, sık sık tuvalete gitme, vb.. şikayetleriniz varsa idrar kültürü yaptırmanızı öneririz..