İdrar proteini fazlalıgı var

6 yaşında bir kızım var ilk ölçüm33 on gün sonra ölçümde 20 çıktı idrar proteini fazlalıgı var vücuda zararı olmuşmudur nerede tedavi yaptıra bilirim tedavi ne kadar sürer

Tahlil.com Cevabı : Çocuklarda idrarda protein çıkışı var ise yakın takibi gereklidir. Çocuk nefroloji uzmanına başvurmanızı öneririz.