HBV DNA sonucum..

merhaba hocam HBV DVA PCR KANTİTİATİF TEST SONUÇUM 16.600 ıu/ml NEGATİF YAZIYOR CUF OFF:6 IU/ML,(1 IU/MI-=5.82 KOPYA/ML) DİNAMİK ARALIK :29 IU/ML-110.000.000 IU/ML NE ANLAMA GELMEKTEDİR TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Hapatit B Virus enfeksiyonu var enfeksiyon hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririz.