.İdrar tahlil sonuçlarım şöyledir: eritrosit: 2-3/Lökosit 7-8/Epitel BOL/Bakteri AZ.Adetli değildim. Endişeliyim.

25 yaşında bayanım.4 gündür inanılmaz idrar yanması, pembemsi idrar,kasık ağrıları çekiyorum.Tahlil yapmadan önce doktorum böbrek taşı olabilir dedi.Ultrasonda birşey görünmedi.İdrar tahlil sonuçlarım ise şöyledir: eritrosit: 2-3/Lökosit 7-8/Epitel BOL/Bakteri AZ.Adetli değildim. Endişeliyim.

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olabilir, idrar kültürü alınıp tedaviye başlanmasını öneririz..