Lütfen yorumlayın. İdrar Mikroskopisi Eritrosit:14 Lökosit:106 Epitel:2 Bakteri:587 Kristal:28

İdrar Mikroskopisi Eritrosit:14 Lökosit:106 Epitel:2 Bakteri:587 Kristal:28 Hasta bayan 23 yaşında. Lökosit sayısının bunca falalığı beni endişelendirdi. Dansite:1.013 pH:6.5 Protein Negatif Glukoz Negatif Keton 1+ Hocam bir değerlendirir ve görüşünüzü yazarsanız minnettar kalırım...

Tahlil.com Cevabı : İdrar yolu enfeksiyonu olma ihtimali yüksek, idrar kültürü yaptırıp tedavi olmanızı öneririz..