İdrar tahlili sonuçlarını benim için yorumlarmısınız.? Bacteri 23,10 Hyalen Silendir 0,30 diğerleri 0 ...

 İdrar tahlili sonuçlarını benim için yorumlarmısınız... glukoz Norm. Protein ++ Bilirubin Neg Ürobilinojen Norm pH 6 Keton neg Nitrit neg Dansite 1,025 Ascorbik asit neg Eritrosit 3.00 Bacteri 23,10 Hyalen Silendir 0,30 diğerleri 0 ...

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen idrar yolu enfeksiyonu geçiriyorsunuz.Şu aşamada idrar kültürü tahlili yapılması tedavi ve tanınız için uygun olacaktır.