İdrar tahlili sonucumda "Her sahada 1-2 Lökosit. 1-2 Eritrosit görüldü yazıyor."

Hocam merhaba ben 8 haftalık gebeyim.26 yaşındayım. İdrar tahlili sonucumda "Her sahada 1-2 Lökosit. 1-2 Eritrosit görüldü yazıyor." Bu ne demek lütfen yorumlar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : 1-2 lökosit ve eritrosit anlamlı değil. Bol bol su için.