idrar tahlilimde lökosit mikroskopi 8 eritrosit 11 protein pozitif++ bana açıklamasını yapabilrseniz çok memmnun kalıcam

 Hormon tahlilinde folat 3,67, idrar tahlilimde lökosit mikroskopi 8 eritrosit 11 protein pozitif++ bana açıklamasını yapabilrseniz çok memmnun kalıcam

Tahlil.com Cevabı :  İdrarda protein çıkması normal değildir, bunun bir çok nedeni olabilir.Nedenlerinin araştırılması, tanı ve tedavisi için Nefroloji  ve/veya üroloji bölümüne başvurmakta yarar var.Aşağıda idrar tahlilinde protein çıkmasına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buna ilave olarak eritrosit ve lökosit de çokmış.http://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir