İdrar tahlili yaptırdım. Sonuçlarım nasıl?

Idrar tahlilimde dansite <=1.030, bld pozitif, eritrosit 10-12, epitel 2-3 degerlerinde cikti bunların dışındaki bütün değerlerim uygun aralıklarda. 6 ay önce de idrar kültürü yaptırmıştım bakteri görülmemişti. Bu sonucların ne oldugu hakkında bilgi verebilir mısınız?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda kan görülmüş, adetli iseniz sorun yoktur, değilse üroloji tarafından değerlendirilmeniz gereklidir.