İdrar tahlilimi değerlendirir misiniz?

BLOOD +++ 250RBC/ul - BİLİRUBİN - neg - ÜROBİLİNOJEN norm 0.1m - KETON - neg - GLUKOZ - neg - PROTEIN - neg - NİTRİT - neg - LOKOSİT +/- 10WBC/ul - 0-1 pH 6.0 - 5-7 DANSİTE 1.005 - 1.015-1.025 L Onaylayan : IDRAR LAB.

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlilinizde kan görülmesi kadınsanız ve adet görüyorsanız normal.