İdrar tahlillerinin sonucunda 1.sonuç: 2-3 basil/100 alan pozitif.2.sonuç:negatif.3.sonuç:1-2 basil 300 alan şüpheli pozitif. Bu ne demek?

3.5 yaşında kız.idrarında kan olduğu.yapılan 3 gün üst üste yapılan idrar tahlillerinin sonucunda 1.sonuç: 2-3 basil/100 alan pozitif.2.sonuç:negatif.3.sonuç:1-2 basil 300 alan şüpheli pozitif örnek tekrarı kültür ve ileri doğrulama önerilir. bu ne demek?veremden şüphelendiler.? tşkkrler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarında tam anlamı ile karar verilememiş ve tetkikin tekrarı istenmektedir..