İdrar testi çift çizgi çıktı.Ama kanamam var. Beta HCG değerim 58,8 çıktı.

 Beş gün günüm geçti tahlil aldım yaptım çift çizgi çıktı ve ardından kanamam başladı acile gittim ultrasyonda gözükmedi kanda bakıldı ve degeri 58.8 çıktı iki gün sonra tekrarlanacak denildi tahlil folbiol ve progestan kullanıyorum kanamam hala devam ediyor ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Kanama olması gebeliğin olağan gitmediğini gösteriyor.Bir sonraki kontrolde doktorunuz gebeliğin son durumu hakkında ayrıntılı bilgi verecektir.