İdrar testi negatif çıktı, ultrasona ise bakılmadı

 Aşılamadan 12gün sonra regl oldum fakat 4 gün kanamam azdı 15.günümde test sonucum 10,62 2 gün sonrasında 39,11 çıktı ama kanama 2gün daha sürdü doktorum gebe olduğumu artık sevinmemi söyledi fakat ultrasonda görmeden emin olamıycam sanırım idrar testi yaptım negatif çıktı sizce değer düşmüşmüdr

Tahlil.com Cevabı : İdrar testi negatif ise hamilelikten söz edemeyiz.