Sevgilimle en son 1 kasımda birşeyler yaşadık

Sevgilimle en son 1 kasımda birşeyler yaşadık 3kez normal zamanda, miktarda ve renkte adet oldu bu sefer 4.adeti 2gün erken oldu, 3gün sürdü (normalde 4-5 gün sürer) ve rengi de açık kırmızıymış. 4.adetinden önceki 2haftayı çok stresli geçirdi acaba adetindeki değişim bu yüzden mi yoksa hamile mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra  kez adet oldu ve bu sürede yeniden bie ilişki olmadıysa hamilelikten söz edilemez..