İdrar testi sonuçları: Eritrosit (Hb) Strip Negatif (-) N Negatif (-)

   İdrar testi sonuçları:   Eritrosit (Hb) Strip     Negatif (-)     N     Negatif (-)         Bilirubin     +/-     H     Negatif (-)         Urobilinojen     Normal     N     Normal         Keton     Negatif (-)     N     Negatif (-)         Protein     +-     H     Negatif (-)         Nitrit     Negatif (-)     N     Negatif (-)         Glukoz     Negatif (-)     N     Negatif (-)         pH     5.5     N     0.0 - 5.5         Dansite(SG)     1.030     H     1.010 - 1.025         Lökosit(L.est) Strip      Negatif (-)     N     Negatif (-)         Eritrosit (Hb) Strip                     İdrar Mikroskobisi                     Eritrosit     1-2

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizi inceledik, sonuçlarınız normal.Bir sorun görülmüyor.