idrar testi yaptırdım ilkinde 5-6 lökosit, 15 epitel görüldü şimdi antibiyotik kullanıp gene yaptırdım 7-8 lökosit 7-8 epitel çıktı.

Hocam ben 15 yaşındayım, skolyoz rahatsızlığımdan dolayı doktorum yüzmeye gitmemi söyledi. Yüzme havuzu için idrar testi yaptırdım ilkimde 5-6 lökosit, 15 epitel görüldü şimdi antibiyotik kullanıp gene haptırdım 7-8 lökosit 7-8 epştel çıktı vakit kaybetmeden yüzmeye başlamalıyım,ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü yaptırıp eğer mikrop üremesi olursa ona uygun antibitotik tedavisi görmelisiniz..