İdrar tetkiki (Strip ile, otomatik) Keton Pozitif (+) Yüksek çıkmış bunun anlamı nedir yardımcı olursanız sevinirim.

6 haftalık gebeyim doktorum bir kaç tahlil yaptırmamı istedi yalnız İdrar tetkiki (Strip ile, otomatik) Keton  Pozitif (+) Yüksek çıkmış bunun anlamı nedir yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : İdrarda keton görülmesi normal değildir.Aşağıdaki yazımızda idrarda keton görülmesinin olası sebeplerini okuyabilirsiniz.İdrarda keton yüksekliği nedir?