LY% = 33.5 MO% = 7.7 LY# = 2.7. Size sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

LY% = 33.5 MO% = 7.7 LY# = 2.7 Sedimantasyon 1 saat = 5 CRP = 3.45 Demir = 58 Fosfor = 4.6 tahlilimde yüksek ve düşük çıkan değerlerim bunlar enfeksiyon var gibi düşündüm ama bide size sormak istedim yardımcı olursanız sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde ciddi bir problem görünmüyor, ancak herhangi bir şikayetiniz var ise muayene olmanızı öneririz..