İdrar yolu enfeksiyonu sürekli tekrar ediyor ilçlar bittikten 2-3 içinde yine ağrılarım başlıyor...

İdrar yolu enfeksiyonu sürekli tekrar ediyor ilçlar bittikten 2-3 içinde yine ağrılarım başlıyor hastaneye gidiyorum yine enfeksiyon deyip ilaç yazıp gönderiyorlar aynı dikkat etmemişin diyorlar kendime dikkat ediyorum uzun zamandır bu ağrıyı çektiğim için, sizce bu kadar sık tekrar etmesi normal mi?

Tahlil.com Cevabı : İdrar kültürü tahlili yaptırdınız mı? İdrra kültürü sonrası,üreyen mikroorganizmaya karşı hangi antibiyotiği kullanacağınız ortaya çıkacaktır.